Copywriting | Místo pro Váš copywriting a PR články

Pro/16

11

Efektivní psychologická pomoc

Stali se Vám v životě něco, co Vás velmi poznamenalo? Mohlo jít o situaci, která je pro člověka velmi zatěžující, jako je řešení přírodní katastrofy, autonehody, smrti blízké milované osoby, nebo násilného činu spáchaného na Vaší osobě. Mnoho věcí nám může udělat nepříjemnou stopu na duši. Váš zážitek Vás nemůže nechat klidnými a neustále se Vám vrací na mysl, do snů a je stále ve Vašem podvědomí. Sami nad takovým problémem nedokážete zvítězit. Společně s odborným lékařem, psychologem nebo psychoterapeutem, si na to toto bolestivé místo sáhnete. Jen tak se může spolehlivě zahojit. Je spousta metod, jak se s tímto nepříjemným problémem vyrovnat. Mnoho lékařů využívá novou metodu s názvem emdr.

Pokud Vás trápí posttraumatický syndrom, musíte jej začít co nejrychleji řešit

Tento jev není vůbec ojedinělý. Život nám nachystal spoustu spletitých cestiček, které jsou trnité, a projít jimi dá člověku hodně zabrat. Lidé, kteří mají za sebou velmi těžký a psychicky náročnou situaci, jako je násilný čin, přírodní katastrofa, ztráta velmi blízké osoby, nebo autonehoda, se musí potýkat s posttraumatickým syndromem. V danou chvíli situaci ustáli, přežili, ale za pár týdnů se jim celý sled událostí vrací před oči dík nočním můrám a psychickému tlaku. Jako všichni, máte možná i Vy tendenci potlačování tohoto nepříjemného zážitku. To ale není řešení, protože se problém dříve, či později znovu objeví. Nejlepším řešením, které můžete udělat je psychologické poradenstí v Praze.

Budete chtít zase žít

Jedná se totiž o psychoterapeutický přístup, prostřednictvím kterého budete absolvovat několik sezení s naším psychoterapeutem, díky němuž budete mít chuť opět žít. Už budete moct v noci klidně spát, aniž by vás trápily noční múry, už budete moct vyjít mezi lidi, aniž byste se obávali, že vám někdo ublíží. Budete se moct opět zapojit do života a sdílet každodenní starosti, ale i radosti. EMDR http://psycholog-holcner.cz/emdr-terapie-praha/se postará o vaši celkovou pohodu a zbavíte vás toho, co s vámi neuvěřitelně zamávalo a negativně vás ovlivnilo. Již po absolvování první schůzky budete vědět, že jste udělali dobře.


RSS Feed

Zatím nemáte žádné komentáře.

Leave a comment!

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni.

<<

>>

Find it!

Theme Design by devolux.org

Tag Cloud