Copywriting | Místo pro Váš copywriting a PR články

Úno/14

20

Hotel Brno

Hotel Brno

Brno se svojí rušností dokáže vyrovnat i těm nejživějším evropským metropolím. Není proto divu, že zdejší obyvatelé občas zatouží po troše toho klidu a pohody. Pokud potřebujete být stále v dosahu města, a nechcete vyjíždět do příliš vzdálených lokalit, je pro vás jako stvořený Maximus resort na břehu Brněnské přehrady. Z centra se sem dostanete při příznivé dopravní situaci během dvaceti minut, pohodlně vás sem dopraví i tramvaj. A na co se můžete v resortu těšit?

Resort je takovým malým městem ve městě, ze kterého nemusíte vůbec vycházet, a přesto si užijete spoustu zábavy, ať už sem vyrážíte s dětmi, s přáteli, nebo ve dvou za romantikou. Resort má svůj vlastní hotel, proto si stačí jen zamluvit svůj pokoj a začít si užívat. Na své si přijdou jak aktivní jedinci, tak i ti, kteří chtějí svůj volný čas strávit odpočinkem. Pro první jmenovanou skupinu nabízí Maximus resort perfektní tenisové kurty, které jsou v provozu po celý rok. Tenis si tu mohou zahrát nejen zkušení tenisté, ale i úplní začátečníci. Pro ostatní jsou k dispozici čtyři bowlingové dráhy, u kterých si užijete spoustu zábavy. Pokud byste svůj pobyt raději prožili ve znamení klidu, nadchnou vás malé lázně, které se nacházejí přímo v resortu. Plavání v bazénu s protiproudem vám rozproudí krev, kterou následně uklidníte ve vířivce, která vás bude laskat bublinkami. Milovníci otužování ocení hned několik typů saun (včetně parních) s možností ochladit se ve venkovním bazénku. Nebo se můžete nechat rozmazlovat některou z mnoha typů masáží nebo exotických procedur. Nakonec se vydejte do místní restaurace, která nabízí celou řadu vynikajících specialit. Maximus resort je velice romantickým místem, ve kterém ožívají vášně a touhy. Koupel ve dvou v plátcích růží a se skleničkou vína ženy okouzlí a muže příjemně uvolní. Místo je natolik nakloněné lásce, že se zde odehrávají dokonce i svatby. Před resortem se nachází svatební palouk, na kterém si pod širým nebem řeklo své „ano“ už mnoho párů. Pokud máte o svatbě své vlastní představy, nechte si zařídit svatbu na klíč. Budete tak nadšení, že se sem budete určitě rádi vracet.

Maximus resort ale nenabízí pouze možnosti k trávení volného času. Vhodný je i pro firmy, které hledají příjemné prostory pro své konference, školení, nebo firemní akce. Kongresové centrum resortu nabízí dokonalé technické vybavení, díky kterému bude každá konference působit vysoce profesionálním dojmem. Pro vícedenní konferenci využijte možnost ubytovat se v kongresovém hotelu. Zdejší restaurace vám zajistí konferenční menu přesně podle představ, aby firemní akce zanechala v zaměstnancích ten nejlepší dojem. Ať už jste z Brna, nebo vzdálenějších míst, zavítejte do ráje na zemi – do Maximus resortu. Ať už s tenisovou pálkou nebo bowlingovou koulí v ruce, ve vířivce, sauně, či na konferenci, budete prožívat ty nejintenzivnější okamžiky svého života. Nic se nevyrovná krásným zážitkům, tak proč si je jednou za čas nedopřát…

RSS Feed

Zatím nemáte žádné komentáře.

Leave a comment!

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni.

<<

>>

Find it!

Theme Design by devolux.org

Tag Cloud