Copywriting | Místo pro Váš copywriting a PR články

Zář/14

25

S přáteli na lyže

Léto uteklo jako voda a nadšenci zimních sportů si mnou prsty. Také už se nemůžete dočkat až vyjedete lanovkou na vrchol kopce, nasadíte brýle a střemhlav se pustíte dolů jako kamikaze? Nemůžete se dočkat na ten pocit volnosti, kdy všechny myšlenky necháte daleko za sebou? Večer se zahřejete dobrým svařeným vínem, za svítání kouknete na rozbřesk slunce a sotva se otevřenou sjezdovky, budete připraveni na další dobrodružství? NewGo.cz vám přináší slevy na lyžování a tipy, kam se za dobrým poježděním vydat. Proto neváhejte, přemluvte své známé a přátele a vyjeďte na hory!

Lyžování ve Vysokých Tatrách

Pokud se nespokojíte s našimi kopci, vyrazte třeba na Slovensko do Vysokých Tater. Středisko Tatranská Lomnica nabízí skvělé lyžování se širokými sjezdovkami, freeride, noční lyžování. Nejvíce vyhledávaný je Lomnický štít, kde si můžete užít sjezd dlouhý 5,5 km. V areálu najdete lyžařské školy nejen pro děti, půjčovnu lyžařského vybavení a několik restaurací a barů, kam si můžete večer vyrazit s přáteli. Ubytovaní se slevou ve Vysokých Tatrách můžete sehnat nyní díky NewGo.cz

Lyžování na ledovcích ve Francii

Zimní dovolená ve Francii je to pravé ořechové pro party mladých lidí, kteří si sníh chtějí pořádně užít. Vyberte si jeden ze 4 různých ledovců hojně navštěvovaných lyžaři a snowboardisty a vyrazte za pravým adrenalinem. Několik kilometrů dlouhých, navzájem všelijak propojených sjezdovek, rozmanité běžecké tratě, ale i bruslení, paragliding, sauna, bowling, fitness a noční život v podobě diskoték.

Rakouské ledovce

Uplatněte slevy na lyžařské dovolené a vyjeďte za hranice do Rakouska. Rakouské ledovce nejenže nabízí celoroční lyžování, ale zajezdí si tady úplně každý. Od zkušenějších lyžařů přes začátečníky po děti. Čekají na vás upravované nekonečné sjezdovky, několik lanových drah, freeride parky, trasy pro běžkaře.

RSS Feed

Zatím nemáte žádné komentáře.

Leave a comment!

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni.

<<

>>

Find it!

Theme Design by devolux.org

Tag Cloud