Copywriting | Místo pro Váš copywriting a PR články

Srp/15

9

Last minute dovolená v Řecku

Plánujete letní dovolenou v Řecku u moře a hledáte možnosti, jak ušetřit? V tom případě si rozhodně nenechte ujít last minute zájezdy do Řecka, s nimiž můžete ušetřit i více než 50 % oproti původní ceně. Last minute zájezdy jsou zájezdy, které dávají cestovní kanceláře v průběhu sezóny a mnohdy až na poslední chvíli před odjezdem. Pokud vám tedy nevadí, odletět na dovolenou poměrně brzy po vyřízení cestovní smlouvy a nemáte-li jasnou představu o tom, kam přesně chcete letět, last minute zájezdy jsou pro vás ideální volbou.

Jejich nevýhodou je totiž fakt, že jsou v prodeji v době, kdy je již většina kapacit vyprodána. Chcete-li tedy zájezd do konkrétního hotelu, na last minute raději nečekejte. Mohlo by se stát, že právě tento hotel bude vyprodán a last minute zájezdy nebudou. Last minute zájezdy jsou ideální v případě, že víte termín, cenový rozpočet a například i zemi, typ stravy a úroveň ubytování. V tom případě budete mít rozhodně z čeho vybírat!

Rhodos

Jedním z nejznámějších řeckých ostrovů je Rhodos. Tento ostrov proslavily zejména jeho kulturní památky, kterých je zde opravdu velké množství. Navíc se Rhodos pyšní také letovisky s výborným turistickým zázemím a krásnými plážemi. Dovolenou na Rhodosu si tedy užijí jak milovníci historie a umění, tak všichni příznivci řecké kuchyně, odpočinku a vodních sportů. Prohlédněte si aktuální last minute zájezdy do Řecka a poznávejte krásy Rhodosu na vlastní oči! Velmi oblíbené jsou zejména letecké last minute zájezdy s all inclusive stravou.

All inclusive dovolená v Řecku

Nechcete se na své dovolené starat vůbec o nic a jen odpočívat? V tom případě je pro vás ideální volbou pobyt all inclusive. All inclusive znamená, že veškeré jídlo i pití máte na své dovolené zdarma. V hotelových restauracích i barech máte k dispozici pravidelnou stravu a pitní režim v průběhu celého dne, četně míchaných koktejlů a alkoholu místní výroby. All inclusive dovolená v Řecku je nejčastěji vyhledávanou formou dovolené u moře.

RSS Feed

Zatím nemáte žádné komentáře.

Leave a comment!

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni.

<<

>>

Find it!

Theme Design by devolux.org

Tag Cloud