Copywriting | Místo pro Váš copywriting a PR články

Srp/15

19

Kombinovaná dovolená aneb jak si užít co nejvíce

Dovolená, na kterou má nárok každý z nás je pro správnou práci, studia i péči o dítě potřebná. Lidskou povahou však je časté to, že chceme stihnout co nejvíce věcí a málo relaxujeme. Někdy nám trvá se domluvit, kam přesně bychom chtěli na dovolenou, co bychom tam chtěli zažít a která místa navštívit. Někdo dává přednost relaxaci a pečování o svůj zevnějšek, další rádi cestují po památkách, historii a navštěvují krásy měst, nebo chceme sportovat, vydat se na kola či do hor po turistických stezkách.

Dovolená chytře a levně

Přes léto máme navíc výhodu toho, že jsou stále dostupné slevy, last minute zájezdy se předbíhají ve výhodnějších cenách, narazíme také na slevy na zájezdy u moře, nebo na slevy na pobyty na horách. Každopádně nabídka je tak široká, že máme vždy možnost najít podmínky takové, aby odpovídaly našim tužbám a představám o dokonalé dovolené. Výhodou je také vlastní doprava, kdy nás neomezuje nic jiného, než rychle plynoucí čas toho, kdy nám skončí dovolená.

Nejvýhodnější je obvykle vlastní doprava

Abychom si splnili všechny možnosti, můžeme kombinovat dovolenou dle našich tužeb. Nebyli jsme dlouho u moře, ale čas bychom chtěli trávit i na horách, ve městě či dalšími aktivitami? Jako cílovou destinaci si domluvíme dostupné místo, například Itálii, nebo Chorvatsko, což jsou nejdostupnější místa od nás vlastní dopravou. Cestou do cílové destinace si však můžeme domluvit ubytování i po cestě, například Rakousko, Slovinsko, kde si můžeme udělat výlet po městě, vyrazit na zdejší hory, nebo navštívit památky, které nás zajímají.

Samotná cílová destinace nám nabízí možnosti výběru. Nemáme-li předem rezervované ubytování, můžeme si jej zajistit na místě, nebývá s tím sebemenší problém, rezervací dopředu se však vyhneme sebemenším komplikacím a můžeme si vybrat místo, které nám nejvíce vyhovuje. Necestujeme-li vlastní dopravou, můžeme si zde vypůjčit auto či motorku pro lepší mobilitu. Abychom si ušetřili starosti i se stravou, především ti, co mají malé děti, mohou využít polopenzí a plných penzí, které zdejší hotely a ubytovací kapacity nabízejí.

RSS Feed

Zatím nemáte žádné komentáře.

Leave a comment!

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni.

<<

>>

Find it!

Theme Design by devolux.org

Tag Cloud