Copywriting | Místo pro Váš copywriting a PR články

Srp/14

4

Kempování v České republice? Dovolená plná zážitků a pohody

Chcete si užít letní dovolenou s dětmi a to vše v klidném prostředí? Co říkáte na kempování v České republice, které je poslední dobou u lidí velmi oblíbené? Vaše děti si užijí mnoho zábavy, mohou se koupat v přírodě, jezdit na kolech, na kolečkových bruslích, dospělí můžou chodit na houby, rybařit, podnikat různé pěší túry a seznámit se s novými přáteli. A to vše je navíc možné za opravdu dobrou cenu – podívejte se na slevový portál www.NewGo.cz, kde naleznete pestrý výběr slev na pobyty v kempech.

Většina kempů se nachází v malebném zákoutí přírody, kde naleznete klid sami pro sebe a pro svou drahou polovičku. Načerpáte novou energii a užijete si příjemné chvíle odpočinku. Tak proč nevyužít svůj volný čas a strávit chvíli se svojí rodinou? Nebojte se vyrazit na dovolenou do kempu nebo někam pod stan.

Oblíbené kempy v Čechách

Jižní Čechy se pyšní velkým výběrem rybníků a koupání. Nejznámější nádrží je Lipno, které patří mezi největší vodní plochy v naší republice a disponuje také mnoha kempy. V okolí se nachází Český Krumlov, který je díky svému historickému jádru nejnavštěvovanějším místem v České republice.

V Severních Čechách je oblíbené zejména Máchovo jezero, které je ideálním místem pro letní dovolenou. Naleznete zde mnoho krásných přírodních úkazů. Koupání v jezeře pro vás bude nezapomenutelným zážitkem a plavba lodí vám ukáže, jak krásné je okolí Máchova jezera. O kousek dál naleznete známou zříceninu hradu Bezděz, která byla inspirací pro mnoho českých spisovatelů.

Oblíbené kempy na Jižní Moravě

Jižní Morava je známá svou nádhernou krajinou, která přímo láká ke kempování. Nejčastěji navštěvovanou turistickou oblastí bývá Vranovská přehrada. Můžete zde nocovat ve stanech, v karavanech, pro více náročné slouží ubytování v chatkách a penzionech. Osvěžující koupání ve Vranovské přehradě, opalování na čisté pláži a pestrá nabídka sportovního vyžití zaručují kvalitní letní dovolenou plnou skvělé zábavy. Milovníky jídla jistě potěší velký výběr restaurací. A to vše objevíte přímo v kempu Vranovská pláž. Využijte slevy na kempování a prožijte léto na Vranově!

Dále můžete objevovat krásy pálavské oblasti, která je známá svými proslulými vinicemi. Nejznámější místem jsou Nové Mlýny, kde se nachází stejnojmenný kemp Nové Mlýny. V okolí je možno se koupat nebo podnikat výlety do míst v okolí. Nejznámější je Lednicko-valtický areál, kde můžeme shlédnout četné kulturní památky. Neváhejte a využijte slevy na letní dovolenou v České republice.

RSS Feed

Zatím nemáte žádné komentáře.

Leave a comment!

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni.

<<

>>

Find it!

Theme Design by devolux.org

Tag Cloud