Copywriting | Místo pro Váš copywriting a PR články

Čvc/15

5

Hledáte netradiční dovolenou? Navštivte Thajsko!

Jihovýchodní Asie je velmi bohatá na zajímavá místa. Naleznete zde překrásné souostroví Filipíny, okouzlující Indonésii, Malajsii a také Thajsko, které je proslulé svou exotickou přírodou a krásnou architekturou, jíž dominují náboženské motivy. Po celém Thajsku naleznete monumentální chrámy, paláce a také nejrůznější sochy zobrazující Buddhu. Buddhismus je dominantním náboženstvím Thajska a tato víra se promítá do všech složek kulturního života země.

Thajsko je velmi pestrou zemí, která má cestovateli rozhodně co nabídnout. Můžete zde cestovat, poznávat ruch zdejších metropolí i klid thajského venkova, relaxovat v turistických letoviscích nebo si užívat netradiční sportovní zážitky. Dovolená v Thajsku může mít mnoho podob, ale vždy si ji skvěle užijete!

Thajské ostrovy

Rozhodnete-li se pro dovolenou v Thajsku, máte na výběr, zda zůstanete na pevnině, nebo se vydáte na ostrovy, kterých má Thajsko opravdu velké množství. Pevnina nabízí, stejně jako ostrovy, kvalitní nabídku turistických středisek s kvalitním zázemím, krásné pláže, bary, restaurace a také zajímavá města, která jsou vhodným cílem výletů. Ostrovy ale nabízejí mnohdy větší soukromí a menší turistický ruch, takže se můžete dostat i na místa, která nejsou příliš zprofanovaná, a díky tomu vám představí Thajsko v jeho ryzí podobě.

Thajské ostrovy se navíc vyznačují fantastickým podmořským světem s korálovými útesy a vynikající viditelností. Díky tomu jsou oblíbeným místem pro potápění. Mezi nejvyhledávanější thajské ostrovy patří Ko Phi Phi, Ko Chang, Ko Samui, Ko Lanta, Ko Tao a Phuket.

Aktuální zájezdy do Thajska

Hledáte aktuální nabídku zájezdů do Thajska nebo jiných zemí světa? Pak využijte srovnávač zájezdů NewTravel.cz, pomocí nějž porovnáte zájezdy desítek CK přehledně na jednom místě! Naleznete zde nejen aktuální zájezdy do Thajska, ale také informace o lokalitách a slevách na zájezdy, které můžete uplatnit při své rezervaci. Navíc vše vyřídíte jednoduše a rychle online.

RSS Feed

Zatím nemáte žádné komentáře.

Leave a comment!

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni.

<<

>>

Find it!

Theme Design by devolux.org

Tag Cloud