Copywriting | Místo pro Váš copywriting a PR články

Bře/14

5

Exotická dovolená v Dominikánské republice

Karibik patří mezi nejkrásnější oblasti světa. Nachází se v tropickém pásmu s poměrně častými srážkami a vyšší vzdušnou vlhkostí, díky čemuž se pyšní bujnou zelenou vegetací, která z něj činí jedinečnou biosférickou rezervaci. Jedním z turisticky nejzajímavějších míst Karibského moře je Dominikánská republika, která je proslulá svými bělostnými plážemi lemovanými kokosovými palmami a průzračně čistým mořem. Dominikánská republika je pro většinu cestovatelů opravdu velkým lákadlem.

Kdo by netoužil prožít svou dovolenou v tropickém ráji zalitém sluncem, s míchaným drinkem v ruce, obklopený nádhernou krajinou? Toužíte-li po opravdu jedinečné exotické dovolené v Karibiku, dovolená v Dominikánské republice je sázkou na jistotu! Zdejší turistická letoviska si na první pohled zcela zamilujete a zajisté zde prožijete krásnou a spokojenou dovolenou. Zdejší hotely pro to udělají maximum. Můžete se tedy těšit na luxusní ubytování, vynikající nabídku služeb, možnosti zajímavých výletů, sport, zábavu, odpočinek a také výbornou kuchyni, ve které nechybí ani místní speciality.

Historie objevení ostrova

Snad každý si ze školy pamatuje, že Ameriku objevil pro Evropany Kryštof Kolumbus, když v roce 1492 dosáhl cíle své cesty, tj. Nového světa. Málokdo už ale ví, že Kolumbus přistál právě na pobřeží Dominikánské republiky, která se tak stala prvním místem evropského osídlení Ameriky (konkrétně španělského). Evropané se usadili na místě dnešního hlavního města, Santo Domingo, a posléze pro sebe zabrali také další části Amerického kontinentu.

Kam se vydat na dovolenou v Dominikánské republice?

Zaujala vás představa dovolené strávené na plážích Dominikánské republiky, ale váháte, kam se přesně vydat? Mezi oblíbená turistická letoviska Dominikánské republiky patří například Punta Cana, Bayahibe, Boca Chica, La Romana nebo Puerto Plata. Aktuální zájezdy do těchto (ale také dalších) letovisek od desítek prověřených CK, naleznete na webových stránkách cestovní agentury NewTravel.cz. Kromě zájezdů zde naleznete také informace o aktuálních akcích a slevách na zájezdy.

RSS Feed

Zatím nemáte žádné komentáře.

Leave a comment!

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni.

<<

>>

Find it!

Theme Design by devolux.org

Tag Cloud